Jsme specialisté na fotovoltaické elektrárny

Cenová kalkulace FVE

Na základě poptávky Vám zdarma vypracujeme nabídku fotovoltaické elektrárny - tzn. cenovou kalkulaci instalace včetně dosažitelné výše dotace a finanční návratnosti projektu.

Osobní schůzka

V případě vážného zájmu o spolupráci Vás osobně navštíví náš technický specialista, obhlédne místo realizace fotovoltaické elektrárny a zodpoví veškeré Vaše dotazy.

Podpis smlouvy

Po odsouhlasení cenové nabídky následuje podpis smlouvy o dílo a zaplacení první zálohové faktury. Následně začneme podnikat první kroky v realizaci FVE.

Připravíme projekt

Připravíme veškerou projektovou dokumentaci a na základě plné moci začneme jednat s distributorem ohledně připojení fotovoltaické elektrárny do sítě.

Realizace bez čekání

Na základě schválení dohodnutého harmonogramu prací se bez otálení pustíme do samotné realizace a spuštění provozu fotovoltaické elektrárny.

Vyřídíme dotaci

Vyřídíme veškerou administrativu spojenou se získáním dotací a s připojením fotovoltaické elektrárny do distribuční sítě.

Pomůžeme vám s financováním elektrárny

Díky naší dlouholeté spolupráci s Českou spořitelnou jsme pro Vás vyjednali velice výhodné financování fotovoltaické elektrárny.
Začněte šetřit hned za elektrickou energii a nešetřete na fotovoltaickou elektrárnu. Díky úvěru můžete začít realizaci okamžitě.
V případě zájmu nás kontaktujte a poté Vás spojíme s našim bankéřem, který s Vámi vše projedná.

Mám zájem